21 березня у технікумі відбулося яскраве шоу «Я люблю Україну», яку підготувала викладач української мови Заболоцьких Т.І.
     Учасниками були студенти ІІ курсу, об’єднані у дві команди – «Сині» (хлопці) та «Жовті» (дівчата). Капітани представили свої команди – і гра почалася! Усього було п’ять раундів (««Так» і «ні» не говорити!», «Фотомандрівка», «Колись і ми були малими», «Телезірки», «Конкурс капітанів»), де учасники змогли показати свої знання про Україну, проявити швидкість розуму та ерудицію. Після кожного раунду команди мали змогу заробити додаткові бали в музичних конкурсах, у яких брали участь і вболівальники.

      Отож, з невеликим відривом перемогла команда «Жовтих» (дівчата). Вітаємо! Глядачі теж не залишилися байдужими. Своїми враженнями від побаченого поділилася студентка групи ВОТ-12 Валюх А.: «Мені шоу дуже сподобалось. Було весело, цікаво і пізнавально».
   Інтелектуальна гра «Я люблю Україну!» пройшла на високій урочистій ноті, подарувавши й учасникам, і глядачам гарний настрій та дух змагання!

       Вітаємо Андрєєву Лілію, студентку групи ФН-БО-12, та її наукового керівника Шенгель В.О. за зайняте ІІ місце в обласній студентській науково-теоретичній конференції «Луганщина в роки Великої Вітчизняної війни».

  

     Вітаємо випускника технікуму 1999 року Соловйова Олександра Веніаміновича із призначенням на посаду начальника виробничого відділу ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот».


16 березня 2013 року Сєвєродонецький хіміко-механічний технікум Східноукраїнського
національного університету імені Володимира Даля в черговий раз приймав у себе гостей –
абітурієнтів та їх батьків.

Перед майбутніми абітурієнтами та їх батьками виступив директор технікуму Скребцов О.І.
Активну участь у підготовці та проведенні Дня відкритих дверей брали не тільки викладачі
й співробітники технікуму, але й студенти.
    Для абітурієнтів були підготовлені екскурсії по кабінетах, лабораторіях, майстернях технікуму. 
Абітурієнти та їх батьки отримали корисну інформацію щодо вступу у технікум, познайомились із новими правила прийому, узнали про спеціальності, про різні культурні й спортивні традиції технікуму.

         14 березня 2013 року міська служба зайнятості населення провела семінар 

«Техніка пошуку роботи». На семінар були запрошені й студенти ІІІ-ІV курсу технікуму.

     Вітаємо команду дівчат СХМТ із зайнятим І місцем в міській спартакіаді з волейболу

                                                        що відбулася 15 березня 2013 року.

Склад команди:

         1.     Чалігава Софіко, група ТОР-09

         2.     Бєлякова Валерія, група ТНР-09

         3.     Яготінцева Дарина, група ВОТ-10

         4.     Лєпейза Вероніка, група ВОТ-10

         5.     Скоробогата Анастасія, група ВОТ-10

         6.     Савочкіна Анастасія, група ПР-09

                                                        7.     Гнатенко Анастасія, група ФН-БО-12

                                                           Так тримати, дівчата!

 

 В этот праздничный весенний день от всей души желаю вам, дорогие женщины, счастья, любви, здоровья, неувядающей красоты, благополучия и согласия в семье! Пусть наступившая весна станет для вас источником обновления, придаст свежие силы, энергию и вдохновит на создание и успешную реализацию дальнейших профессиональных и жизненных планов!
  Пусть вас всегда окружают самые близкие и родные люди, рядом будут верные друзья, а ваши глаза светятся от счастья как можно чаще!  

   С уважением,
директор техникума
 
А.И. Скребцов

      6 березня 2013 року в технікумі відбувся музично-поетичний конкурс «Весна прийшла – і серце б’ється!», в якому взяли участь студенти І-ІІ курсів. Конкурсанти декламували вірші не тільки відомих українських поетів, але й власні.

Вітаємо переможців:

І місце – Валюх Альона, група ВОТ-12; Корнієнко Тетяна, група ФН-БО-12

ІІ місце – Бондаренко Роман, група ОХЗ-12

ІІІ місце – Полєжаєв Олександр, група ОРА-12


          28 лютого в СХМТ проводились історичні читання за темою
 «Життя для Бога та України» до 120-річчя з дня народження Йосипа Сліпого.
 Захід було підготовлено та проведено викладачем Тесленко Г.А. серед студентів ІІ курсу.


     Вітаємо студента групи ЕО-10 нашого технікуму - Скурідіна Сергія за зайняте І командне та ІІ індивідуальне
місце у відкритій першості із судомодельного спорту "Кубок Захисника Вітчизни" та присвоєнням йому звання кандидата у майстри спорту України! 


 
Цей день відважних і сильних духом чоловіків, яким є, кого і що захищати:
свою Вітчизну, свою справу, свій будинок і своїх близьких, своє майбутнє.
Від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя, взаєморозуміння,
миру і великих успіхів!

З Днем захисника Вітчизни!


     21 лютого в технікумі відбувся відкритий виховний захід  до річниці виводу військ з Афганістану, який підготували та провели викладачі Бобровнікова І.М. та Стрижкова Л.В.

      Контекстом через увесь захід пройшла думка про те, що молоде покоління повинне знати про страшні роки афганської війни, пам’ятати, що серед нас живуть люди, які в 18-30 років стали свідками і учасниками цих воєнних дій. І ми маємо пишатися їхньою мужністю, подвигом, героїзмом.


  21 лютого Відроджуючи традицію проведення військово-патріотичних ігор, Сєвєродонецький військовий комісаріат, міська рада воїнів-інтернаціоналістів та ГО “САМІ”  влаштували військово-патріотичний конкурс “А ну-ка, парни-2013”. Захід провели у Льодовому палаці спорту.
  «Ну-мо, хлопці!» - телевізійна ігрова програма, яка з безмежною популярністю стартувала на Центральному телебаченні ще у 1970 році. Сєвєродонецьк не був винятком. Востаннє такий конкурс загальноміського масштабу проводився більше 10 років тому. А потім інтерес до її проведення втратили. 2013 рік - став відродженням традиції.
  Гра була присвячена Дню захисника Вітчизни та 24-ій річниці виводу радянських військ з території Афганістану.
    За положенням конкурсу команди складалися із 7 хлопців віком від 16 до 21 року. Усього взяли участь 8 команд. Це три збірних від середніх загальноосвітніх шкіл міста, команди Сєвєродонецького Технологічного Інституту, Хіміко-Механічного технікуму, Вищого професійного училища, громадської організації “Сєвєродонецька молодіжна рада”, а також команда, представники якої на час відлучилася від обов’язку захисту Вітчизни задля участі у конкурсі —це команда Рубіжанської військової частини.

   19 лютого за ініціативи відділу у справах сім’ї, молоді та спорту в Сєвєродонецьку пройшли тренінги з пропаганди здорового способу життя. Їх для студентської молоді та педагогів з виховної роботи провели фахівці Луганського Центру підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень. Тренінги з пропаганди здорового способу життя за ініціативою міського відділу у справах сім’ї молоді та спорту провели спеціалісти обласного Центру підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень.

  Перший тренінг, “Здоров’я — шлях до успіху”, адресований студентській молоді міста, зібрав представників майже всіх ВУЗів, СХМТ та училищ Сєвєродонецька. Заход пройшов в рамках кампанії  “Я живу по-новому”, що діє в Луганській області вже майже 2 роки.


   15 лютого
студенти технікуму прийняли участь у міському мітингу з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Мітинг відкрив голова міської ради воїнів-інтернаціоналістів О.В. Бондаренко.

Заступник міського голови Терьошин С.Ф. подякував воїнам-інтернаціоналістам за те, що вони і сьогодні продовжують громадську діяльність, здійснюючи військово-патріотичне виховання підростаючого покоління.

Грамотою виконкому та цінним подарунком від Благодійного фонду Олексія Кунченка «Заради майбутнього» було нагороджено колишнього воїна-інтернаціоналіста, керівника фізичного виховання нашого технікуму Лєскіна В.М.

 14 лютого в технікумі святкували День усіх закоханих. Студенти прийняли участь у грі «Кохання з першого погляду», відповідали на запитання вікторини «Знайди закохану пару», відправляли листи Поштою Кохання.
  А продовжилось святкування у гуртожитку, де студрада та вихователь Голубцова Л.В. підготували розважальне шоу «Міс та містер Валентин», яке закінчилося запальною дискотекою. «Міс та містером Валентин» стали Трощенко Руслан (група ЕПА-09) та Зубко Наталія (група ФН-БО-12). Вітаємо кращу пару із перемогою!

 

Вітаємо Татарченка Захара, студента групи ВОТ-11 та його наукового керівника Голуб Г.Г.
із зайнятим ІІІ місцем в обласній науково-теоретичній конференції з фізики

«Перехрестя космосу».   

   5 лютого 2013 року в гуртожитку технікуму під час засідання клубу «Правознавство» відбулася зустріч із начальником Сєвєродонецького міського відділу карно-виконавчої інспекції, підполковником міліції Шишак О.О. за темою «Адміністративна відповідальність неповнолітніх».


  Вітаємо наших випускників із призначенням на нові посади в
ПрАТ «Сєвєродонецьке  об’єднання Азот»!

 Випускника 2000 року групи ЕО-96 Золотарьова Владислава Вікторовича призначено  старшим  енергетиком цеху КіОК
    Випускника 2008 року групи ОХЗ-04Б Лещова Вадима Олеговича призначено майстром  зміни  ПЖМУ відділення цеху аміаку 1А.    
Бажаємо нашим випускникам оправдати довіру, привнести нові ідеї та рішення в роботу  підприємства та подальшого професійного зростання!

 1 лютого 2013 року м. Сєвєродонецьк відзначало 70-річницю визволення від німецько-фашистських загарбників. Технікум також не залишився в стороні від цієї події.
    В СХМТ пройшли екскурсії у Музеї бойової слави для студентів І курсів

   (екскурсовод – Тесленко Г.А.).  

Студенти  познайомились  із  героїчною  сторінкою  історії  рідного міста.
Студенти технікуму приймали участь в урочистостях, що проходили в місті

         Вшанували пам’ять солдат, що визволяли м.Сєвєродонецьк
покладанням квітів на Меморіалі пам’яті.

         Також в технікумі відбувся конкурс читців на краще виконання
військово-патріотичних віршів.

Вітаємо переможців:

                                            І курс

      І місце –     Меркуленко Артур, гр. ОХЗ-12

      ІІ місце –    Валюх Альона, гр. ВОТ-12;

Мостовий Олексій, гр. ОРА-12

     ІІІ місце –   Осокор Альона, гр. ТОР-ТНР-12;

Іванов Сергій, гр. ПР-12

                                   ІІ курс

    І місце –     Євсюкова Єлизавета, гр. ТОР-ТНР-11

    ІІ місце –    Селезньов Артем, гр. ОХЗ-11

    ІІІ місце –   Ворошилов Андрій, гр. ЕАС-11

                                   ІІІ курс

   І місце –     Курінний Іван, гр. ЕО-10

   ІІ місце –    Перепелиця Данил, гр. ОРА-10;

       Кудін Олег, гр. ТОР-ТНР-10;
  Неудакіна Людмила, гр. ПР-10 (авторський вірш)

В конкурсі прийняли участь 26 студентів технікуму.

      У січні в технікумі проходила студентська науково-практична конференція                     «Енергозбереження і новітні джерела електричної енергії"

                                          (керівник – Козаков Володимир Петрович).

                                                              Вітаємо переможців:

I місце – Михайлов Олексій Олегович (гр. ЕАС-10) «Получение электроэнергии и тепла с использованием эфекта юткина»

II місце – Філін Дмитро Олександрович (гр. ЕО-09) «Космическая и водородная енергетика»

III місце – Кравченко Богдан Юрійович (гр. ЕО-09) «Использование энергии дифузии морской и пресной воды»

Розгадування кросвордів серед груп (ЕО і ЕАС)

I місце –     Приходько Марина Вікторівна (гр. ЕО-09)

II місце –    Кравченко Богдан Юрійович (гр. ЕО-09)

III місце –   Філін Дмитро Олександрович (гр. ЕО-09)

Плакати і стінгазети на тему енергозбереження

I місце – ЕО-12

II місце – ЕО-10

III місце – ЕО-09

      Студенти технікуму прийняли участь у студентській науково-практичній конференції «Інноваційні технології – технології майбутнього» тижня ЦК спецдисциплін ЕОТ, програмування та інформатики, що проходила в СХМТ (керівник – Ганжа С.А.).

                                За підсумками конференції кращими стали:

І місце –     Кравчук Анастасія, гр. ПР-09

Шляхов Сергій, гр. ЕПА-10

ІІ місце –    Савочкіна Анастасія, гр. ПР-09 

***
24 січня 2013  року  в  бібліотеці  технікуму  відбувся  відкритий  виховний  захід,
присвячений 75-й річниці із дня народження В. Висоцького.
Перед глядачами із груп ОРА-12, ЕО-11, ОРА-11, ЕО-09 пройшло коротке, але яскраве життя поета, який у своїх піснях розповів, раніше інших людей, правду. Правду про себе, своїх сучасників, правду про країну, в якій жив.
***

    Совсем недавно НПО «Импульс» посетили студенты отделения компьютерной техники Северодонецкого     техникума .
     Они побывали на участке монтажа и настройки, наладочном полигоне. Ознакомились c музеем предприятия.

   Будем надеяться, что многие из них в будущем будут востребованы на этом  предприятии.