Новини
    

26 грудня  прийняли участь у міській акції «Молодий Дід Мороз». Всього в акції прийняло участь 45 студентів із різних навчальних закладів міста і серед них наші студенти: Діди Морози – Іванов М., Коваленко В., Снігуроньки – Попова С., Черемісіна Д., казкові герої – Федура С., Селезньов А.


Була організована велика програма з хороводом, танцями, розиграшем ялинок та звісно з подарунками для дітлахів.
                          

        22 грудня  відбувся Конкурс новорічних композицій, які створили у вестибулі технікуму яскравий, новорічний настрій.

Вітаємо переможців та дякуємо усіх за створення святкової атмосфери в технікумі!

     

22 грудня в оновленій актовій залі гуртожитку проходило традиційне новорічне свято.  

Мешканці гуртожитку створили справжнє
новорічне чудо. 
Студенти активно при
ймали участь у різноманітних конкурсах та стали свідками незабутніх пригод
Снігуроньки та Діда Мороза. 

  Після веселої новорічної вистави,  веселилися на
не менш новорічній  дискотеці.

              15 грудня відкритий виховний захід.

   Клуб «Феміда» (керівник – Шенгель Валентина Олексіївна) провів брейн-ринг до

                                                            Дня прав людини

 

 У знанні права змагалися дві команди: «Правознавці» та «Народженні вільними».

                        


                                                   Вітаємо команду «Правознавці» з перемогою.                             

З 5 по 9 грудня проходив тиждень циклової комісії спецдисциплін ЕОТ, програмування та інформатики.

                       В програмі тижня були наступні заходи:

                                              конкурс плакатів;

                                             випуск радіогазети;

                             конференція-виставка діючих макетів.

  На заході були присутні гості – випускник технікуму Руднєв П.В. та голова літературного об’єднання «Обрій» Табунщикова Р.В.  
     
              

Глядачі щиро вітали виступ співробітників технікуму Курило В.П.        

       та Чумака Є.О., які виконали власну пісню про технікум. 

Тиждень був насичений цікавою та корисною інформацією.

 24 листопада  –  Відбувся відкритий виховний захід до Дня пам’яті жертв голодомору і репресій в Україні.

 23 листопада – Засідання педагогічної ради в Сєвєродонецькому хіміко-механічному технікумі Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля в читальній залі технікуму. На порядку денному розглядалися актуальні питання, які необхідно вирішувати педагогічному колективу протягом навчального року.

Спочатку всіх учасників засідання привітав директор технікуму Скребцов О.І., який окреслив проблеми педради.

Цікаві обговорення та дискусії викликала доповідь «Адаптація студентів І курсу» заступника директора з навчально-виховної роботи Дворнік І.Л. Вона ознайомила з результатами опитування студентів з метою виявлення факторів впливу на адаптацію та професійну орієнтацію студентів нового набору.

Завідуючий навчально-методичним кабінетом Батурін О.І. познайомив викладачів із ходом атестації у технікумі.

Завідуюча відділенням комп’ютерної техніки Новікова Г.С. повідомила про хід підготовки до акредитації спеціальності «Розробка програмного забезпечення».

Робота засідання педагогічної ради проходила ефективно і якісно. Були вироблені пріоритетні напрями діяльності педагогів щодо покращення умов навчально-виховного процесу.

Міжнародний День студента у технікумі – особлива подія для всіх студентів, викладачів та працівників.

День студента святкували не тільки 17 листопада. Протягом всього місяця в технікумі проходили заходи до Дня студента:

3.11.11 – Інтелектуальний марафон «Розумники та розумниці». В якому студенти ІІІ курсів змагалися в ерудиції, винахідливості, кмітливості.

Вітаємо переможців: І місце – група ПР-09 (класний керівник – Филь Р.П.)

ІІ місце – група ОХЗ-09 (класний керівник – Зайченко Л.С.)

ІІІ місце – група ОРА-09, ТОР-ТНР-09 (класний керівник – Вартанова О.В., Ямпольська Н.І,)

16.11.11 – Пройшла традиційна студентська гра ІІ курсу «Студентський метрополітен». Другокурсники з успіхом пройшли всі станції метрополітену: «English», «Менделеєвська», «Літопис», «Евріка», «Інформатика», «Дивослово», «Джерело знань», «Спортивна», «Музична», «Мій СХМТ».

Кращими стали групи ТОР-ТНР-10 (класний керівник – Мірошниченко А.А.), ОРА-10 (класний керівник – Чумак Є.О.), а кращими на станціях стали: Сєвєріна Вікторія – ПР-10, Гречишкін Михайло, Григоренко Дмитро – ЕПА-10, Климочкін Олександр – ВОТ-10, Воронов Роман – ЕО-10, Лихач Анатолій – ОРА-10, Бичков Валерій – ОХЗ-10, Платонов Микита – ЕАС-10, Кудін Олег – ТОР-ТНР-10, Літвінова Анна – ФН-ЕП-10, Попова Світлана – БО-10. Вітаємо переможців!

16.11.11 – Конкурс фотогазет «Незабутні миті студентського життя»

         І курс

І місце Середа Дар’я, БО-11

ІІ місце Черножукова Ірина, ТНР-11

ІІІ місце Коміссаров Роман, ПР-11

ІІІ місце Цабан Олександр, ОРА-11

ІІІ місце Гоженко Ігор, ОХЗ-11

         ІІ курс

І місце Чіпіжна Ганна, ПР-10

ІІ місце Мануйлікова Ліна, БО-10

ІІ місце Пономаренко Маргарита, ТНР-10

ІІ місце Ждан Данило, ОРА-10

ІІІ місце Калініч Андрій, ОХЗ-10

ІІІ місце Кисловська Альона, ПР-10

         ІІІ курс

І місце Бабський Артем, ОХЗ-09

І місце Корольов Дмитро, ЕО-09

ІІ місце Дорошенко Олена, ПР-09

ІІ місце Іванов Микита, ВОТ-09

ІІІ місце Готь Анастасія, ТОР-09

ІІІ місце Кравцова Маргарита, БО-09

17.11.11 – Святковий концерт до Дня студента.

         На ньому було підведено підсумки щорічного конкурсу «Кращий студент року. Переможцями в номінаціях стали:

«Студент року» – Попова Світлана, група БО-10

«Знання року» – Кравчук Анастасія, група ПР-09

«Активіст року» – Олійник Михайло, група ОХЗ-08

«Спортсмен року» – Гудима Богдан, група ЕО-09

«Краща кімната гуртожитку» –кімната № 432 Олійник Юлія, група БО-10

«Творчість і натхнення» – Перекопна Ганна, група ВОТ-09

         Конкурс «О, щасливчик», Святкова безпрограшна лотерея.

10 листопада Конкурс «Твої таланти, І курс» став уже традиційним в нашому технікумі. Щороку за ініціативою студентської ради проводити це яскраве шоу – свято, якого з нетерпінням чекають і першокурсники – щоб показати, на що вони здатні, і студенти старших курсів, викладачі – щоб подивитись на підростаючу зміну та порадіти за них.
     В цьому році свято було яскравим, веселим та відкрило чимало талантів.
    Всі виступи були талановитими та оригінальними, тому у суддів було нелегке завдання – обрати із такої кількості чудових талантів – кращі.
     Тож за підсумками конкурсу визначились переможці у наступних номінаціях:

           Пісня:

              І місце Локтєва Вікторія, БО-11

         ІІ місце Бабенко Костянтин, ЕО-11

        ІІ місце Ворошилов Андрій, ЕПА-ЕАС-11

         ІІІ місце Черножукова Ірина, ТНР-11

         ІІІ місце Калашнік Владислав, ОХЗ-11

 Художнє  слово:

І місце Коваленко Анастасія, ТОР-11

ІІ місце Євсюкова Єлизавета, ТНР-11

ІІІ місце Кравцова Ксенія, ПР-11

                   Танець:

І місце Коваленко Владислав, ЕАС-11

ІІ місце Куценко Данило, ОРА-11

ІІ місце Сідорчук Анастасія, БО-11

ІІІ місце Бондаренко Віктор, ВОТ-11

ІІІ місце Дорогін Олександр, ОРА-11

         Оригінальний жанр:

І місце Воронцов Віктор, ЕО-11

І місце Єсіпов Олександр, ЕО-11

ІІ місце Федура Сергій, ОРА-11

ІІІ місце Кравцова Ксенія, ПР-11

         Кращі ведучі:

І місце Артем'єва Жанна, БО-11

ІІ місце Ганін Максим, ТОР-11

ІІІ місце Антонов Денис, ЕО-11

     Отже бажаємо всім першокурсникам і надалі розвивати та примножувати свій талант у технікумі.

     3 листопада  – У гуртожитку відбувся вечір «Осінній бал», який об’єднав всіх його мешканців у актовій залі.


Святково прикрашена зала, дівчата і хлопці в святковому вбранні, а найголовніше – натхненна, творча атмосфера осіннього балу – створювали у всіх присутніх особливий святковий настрій.