Архів


    У жовтні в технікумі проводилася благодійна акція із збору коштів на лікування від гострого лейкозу випускника технікуму Єгупова Ярослава. В акції прийняли участь 24 групи технікуму. Було зібрано і переслано на рахунок Ярослава у Приватбанку 1170 грн.

Дякуємо всім за участь у акції. Та пам’ятаємо: «Чужої біди – не буває!» 

   13 жовтня 2011 року у технікумі було проведено свято посвячення першокурсників у студенти – один із найулюбленіших заходів студентів і викладачів, який вже багато років є доброю традицією технікуму.
  Однак цього року свято вдалось як ніколи, і всім без винятку присутнім на ньому подарували гарний настрій. 

  Вітаємо студентів груп БО-ФН-11, ТОР-ТНР-11, ПР-11, ВОТ-11, ЕПА-ЕАС-11, ОРА-11, ОХЗ-11 із вступом до дружної родини студентів СХМТ.

  6 жовтня 2011 року відбулась відкрита виховна година підготовлена викладачем Пилипенко С.В. та  групою  ПР-08.  Цей  захід  було  присвячено  пам’яті  випускника  технікуму   воїна-афганця В. Беспарточного, який зробив крок у безсмертя 5 жовтня 1980 року.

 Указом Президії Верховної Ради СРСР за мужність та героїзм, які були проявлені при виконанні інтернаціонального долгу Беспарточного Валерія Олександровича було нагороджено орденом Червоної Зірки – посмертно. Він виконав свій долг до кінця, ціною свого життя.


   6 жовтня 2011 року у гуртожитку технікуму відбувся «Вечір знайомства з першокурсниками». Для першокурсників, що   поселилися у гуртожитку з 1 вересня, розпочалося нове самостійне життя без опіки батьків.

   Початок – це завжди нелегко. І не тільки тому, що все довкола нове й незнайоме, але й тому, що першокурсники потрапляють у новий колектив – тобто у студентський гуртожиток. Задля того, щоб період адаптації для новачків пройшов набагато легше і було проведено «Вечір знайомства». Цього року цей Вечір приніс чимало позитивних емоцій всім присутнім. На сцені актової зали гуртожитку панувало справжнє студентське гуртожитське братство. А закінчився вечір веселою дискотекою 


  З 1 жовтня у технікумі розпочалася акція "Студентський садок". Студенти взяли активну участь у акції, адже так приємно знати, що у дворі любимого технікуму, є куточок, на якому посаджені, скажімо, вишня від ВОТ-11, або яблуня від ЕАС-10 і т.д. Ну чим не привід залишити помітний і конкретний слід на сторінках живої книги технікуму.

30 вересня

Шановні колеги!

Прийміть найщиріші вітання з Днем працівників освіти!

 Ви присвятили своє життя найкращій професії на Землі – вихованню людини.

 Бажаю Вам здоров’я, творчого натхнення, цікавих професійних знахідок, кмітливих студентів, миру, добра і злагоди.

 Нехай ніколи не згасає благородство ваших сердець, краса вашої праці, знання вашого слова.

 

                                                                                      З повагою

                                                                                                         Директор Сєвєродонецького хіміко-механічного технікуму
                                                                            Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля

                                                                                                                                                                                                      О.І. Скребцов

30 вересня 2011 року чергова група ОРА-10 (класний керівник Чумак Є.О.) провела акцію «Привітання до свята». Студенти привітали всіх викладачів та співробітників технікуму зі Святом працівників освіти. Кожен отримав у подарунок кольорову повітряну кульку, привітальну листівку, щиру посмішку та святковий настрій із самого ранку.

 29 вересня 2011 року у технікумі відбувся конкурс-огляд «Ікебана», присвячений 50-річчю СХМТ. В конкурсі приймали участь студенти І-ІІІ курсів.

Вітаємо переможців!

 І курс

Приз глядацьких симпатій – ОРА-11

Приз за оригінальність – ТОР-ТНР-11

І місце – ФН-БО-11, ОХЗ-11

ІІ місце – ПР-11, ВОТ-11

ІІІ місце – ЕО-11

 
ІІ курс

Приз глядацьких симпатій – ВОТ-10

Приз за оригінальність – ПР-10

І місце – ФН-ЕП-10, БО-10

ІІ місце – ТОР-ТНР-10, ОХЗ-10, ЕПА-10

ІІІ місце – ЕО-10, ЕАС-10, ОРА-10

 
ІІІ курс

Приз глядацьких симпатій – ТОР-ТНР-09

Приз за оригінальність – ОХЗ-09

Приз  за вишуканість – ОРА-09

І місце – ЕП-БО-09

          ІІ місце – ПР-09, ЕО-09

ІІІ місце – ЕАС-09, ВОТ-09


   22 вересня 2011 року відзначали День партизанської слави України. Захід було організовано та проведено групою ПР-11 (класний керівник Тесленко Г.А.). На свято було запрошено ветеранів-партизанів Великої Вітчизняної війни Полницьку Л.Б. та Коломійця П.К.

   Студенти познайомилися з історією партизанського руху в Україні, слухали партизанські пісні у  виконанні студента ІV курсу технікуму Стьопіна О.


     21 вересня 2011 року групи ПР-10, ОРА-10, які посіли І місце в рейтингу академічних груп за ІІ семестр 2010-2011 навчального року, здійснили екскурсію до м. Луганськ. Студенти відвідали краєзнавчий музей, музей авіації, закінчилася поїздка відвідуванням «Макдональдса».

       8 вересня 2011 року відбувся відкритий виховний захід «Моя Україна – вільна держава» до 20-ї    річниці незалежності України.

   Цей захід було підготовлено та проведено групами ПР-10 (класний керівник Охріменко О.Д.) та ОХЗ-10 (класний керівник Голуб Г.Г.).

Студентів І курсу, що прийшли до актової зали, ознайомили із основними державотворчими подіями становлення незалежної України, історією держави, традиціями та піснями Батьківщини.


     1 вересня
         1 вересня -   День знань
З нагоди Дня знань вітаємо усіх з початком навчального року. Бажаємо міцного здоров'я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань, адже вони - це сила!    31 серпеня


   31 серпня 2011 року в Сєвєродонецькому хіміко-механічному технікуму Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, була проведена традиційна святкова лінійка присвячена початку 2011-2012 навчального року.

 Викладачів та студентів привітав директор технікуму Скребцов О.І. та побажав у ювілейному для технікуму році добра, щастя та творчої наснаги.

Найкращі студенти були нагороджені грамотами за досягненя в навчанні та суспільному житті.