Тиждень
математики і фізики

Циклова  комісія

Загально-освітньої підготовки


1. Пріоритетні напрямки діяльності та задачі ЦК  – Розвиток комунікативних навичок студентів та їх логічного мислення, підвищення якості знань студентів.

2. Систематично проводяться олімпіади з математики та фізики. Обдаровані студенти займають призові місця в обласних предметних олімпіадах. Татарченко Захар зайняв ІІ місце в обласній студентській олімпіаді з фізики серед ВНЗ І-ІІ рівня акредитації Луганської області (викладач вищої категорії, методист Голуб Г.Г.), Гнатенко Анастасія Сергіївна зайняла ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з математики у 2013 році (викладач вищої категорії Охріменко О.Д.)

    Студенти технікуму беруть активну участь у різноманітних студентських конференціях. Так, Татарченко Захар зайняв ІІ місце у конференції «Перехрестя космосу», на яку підготував доповідь по темі «Спростування ідеалів теорії відносності» (викладач вищої категорії, методист Голуб Г.Г.), Євсюкова Єлизавета брала участь у конференції
«Як математика прикрашає життя» з доповіддю «Математика в хімічній промисловості» у 2013 році та Суржан Юлія брала участь у конференції Математика – цариця наук з доповіддю « Золотий переріз – найяскравіше відкриття математики», Мостовий Олексій брав участь у науковій конференції «Перехрестя космосу» з доповіддю «Духовний світ космосу».

3. На базі СХМТ викладачами ЦК загальноосвітньої підготовки та  фізико-математичних  дисциплін у 2013 році було проведено засідання обласного методичного обєднання викладачів математики та фізики.
Склад циклової комісії
Заболоцьких
 Тетяна Іванівна
викладач вищої категорії
Охріменко Ольга Дмитрівна
викладач вищої категорії
викладач-методист
Стась
Тамара Олександрівна
викладач-методист вищої категорії
     
Голуб
Ганна Григорівна
викладач вищої категорії
викладач-методист
Новікова
 Алла Миколаївна

викладач вищої категорії
викладач-методист
Токар
 Наталія Володимирівна

викладач ІІ категорії
Обозна
Анастасія Іванівна
викладач ІІ категорії
Францен
 Юлія Анатоліївна

Спеціаліст першої категорії
Шокало
 Галина Олексіївна
викладач ІІ категорії

Викладачі та студенти готують відкриті виховні заходи.

-   викладач вищої категорії, методист Голуб Г.Г. підготувала виховний захід на тему «Мати – берегиня роду», мета якого виховувати у студентів любов і повагу до України, рідного краю, до своєї матері;

-   викладач вищої категорії Охріменко О.Д. готувала виховний захід на тему «Моя Укріїна – вільна держава», мета якого ознайомити студентів з основними державотворчими подіями становлення незалежної України, формування національної свідомості, патріотизму і відповідальності за долю України, прищеплення поваги до прав і свобод людини і громадянина;

-    викладач вищої категорії Стась Т.О. провела відкритий виховний захід «Фізика силового поля», мета якого виховання духовно-розвиненої особистості, формування творчих здібностей студентів, демонстрація гуманістичної сутності наукових знань.
                                                                                       
СЄЄРОДОНЕЦЬКИЙ ХІМІКО-МЕХАНІЧНИЙ ТЕХНІКУМ
 
ho - безкоштовний хостинг!