Про виховний процес

 

В основу виховного процесу в коледжі покладено проблему розвитку особистісних якостей студента і його професійної компетенції.

До розкладу занять уведені виховні години, на яких зазвичай обговорюються важливі питання студентського життя: успішність, навчальна дисципліна, стосунки в групі.

Розвиткові пізнавальних і практичних інтересів, здібностей, ціннісних орієнтацій та наукових поглядів сприяє участь студентів у  науково-практичних конференціях, олімпіадах, конкурсах та інш.

З метою найбільш повного розкриття творчого потенціалу студентів у коледжі створені:

  •     вокально – інструментальний ансамбль;
  •     КВН;
  •     драматичний гурток.

Творча частина студентства випускає власну газету «Студентські зорі» .

Викладачі та працівники бібліотеки регулярно проводять літературні вітальні, які сприяють розширенню знань студентів про творчість улюблених письменників, ознайомлюють з новими творами, а також розвивають уміння виявляти свої здібності.

Традиційні зустрічі з кращими фахівцями формують почуття честі й професійної гідності. Виникає живий діалог, задаються питання. У процесі такого спілкування відбувається не тільки засвоєння студентами пропонованих знань, але й народжується власна думка.

У коледжі щорічно проводяться конкурси й фестивалі, які надають студентському життю більшої змістовності, можливість відчути смак перемоги. У конкурсі «Міс СХМТ» змагаються найкрасивіші і найрозумніші студентки. Основні критерії оцінки конкурсанток – інтелект, привабливість, здатність до самовираження.

Велика культурно-спортивна робота, що проводиться в коледжі, сприяє зміцненню здоров'я, формуванню розвинутої статури, вольових якостей.

Студентське самоврядування – один з могутніх стимулів підвищення соціальної активності та один з механізмів якісної підготовки конкурентоспроможних фахівців.


У студентів є своє приміщення, засоби зв'язку, оргтехніка, окремий розділ на сайті коледжу.

 
План виховної роботи на рік.

 

Коледж–  це чотири пори року

Осінній коледж – це обмін враженнями, новий розклад, чисті зошити. Саме восени відбуваються такі важливі події, як «День знань», «Посвячення в студенти»,  перші кроки на сцені в конкурсі «Твої таланти, І курс», «День студента».

Зима й літо – це сесія, що супроводжується студентськими забобонами про білет екзамену, який наснився, бажану «п'ятірку» в заліковці. А ще – це дискотека «Новорічний калейдоскоп», довгоочікувані канікули та не менш очікувані зустрічі після них.

Але розквітає коледж весною! Перші проміння сонця, що заглядають до вікон аудиторій, КВН, 8 Березня, конкурси «Студентська весна», «Міс СХМТ», зустріч випускників різних років, підсумкова студентська конференція – не залишать нікого байдужими.

Кодекс честі студента.

 

Ми, студенти Сєвєродонецького політехнічниого фахового коледжу СНУ ім.В.Даля,

об’єднані традиціями студентів усіх поколінь! 

Ми вступили до коледжу для здобуття якісної освіти! 

Взаємодопомога та повага –   Закон студентського братства! 

Ми прагнемо духовної та фізичної досконалості! 

Ми відповідаємо за свої слова та дії! 

Ми поважаємо Закон та завжди діємо за Законом! 

Ми маємо мету і прагнемо до неї! 

Ми створюємо майбутнє країни! 

Ми завжди пам’ятаємо, що носимо горде ім’я –

                                                                                  СТУДЕНТИ СПФК ім.В.Даля

ВСП «Сєвєродонецький політехнічний фаховий коледж СНУ ім.В.Даля»
   .
ho - безкоштовний хостинг!