НОВИНИ                      Сєвєродонецький хіміко-механічний технікум Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля
  • new3
  • new4
  • new5
  • new6
  • new7
  • new2
/
  Щорічно 22 вересня згідно з Указом Президента України від 30 жовтня 2001 р. № 1020/2001 в Україні відзначається «День партизанської слави».
  21 вересня 2017 року на базі нашого технікуму були проведені тематичні класні години та урок мужності «Пам'ять про минуле».
  Метою цих заходів є розширення знання студентів про партизанський рух в Україні, героїв партизанського руху; виховування патріотичних почуттів до України, пошани до тих, хто боровся за Батьківщину.

   В бібліотеці технікуму оформили книжкову виставку  присвяченній цій даті.
Вітаємо переможців!   
      Вітаємо переможців!

   Студенти технікуму прийняли активну участь в Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру» - 2017. Конкурс став бажаним гостем в нашому технікумі.
«Кенгуру» - це цікаве математичне та інтелектуальне змагання серед учнів нашої держави. Вперше цей конкурс в Україні було проведено у 1997 році на базі шкіл Львівської області та Львівського фізико-математичного ліцею при Львівському національному університеті імені Івана Франка. За десять років цей конкурс зібрав і об’єднав майже півмільйона учасників.
  Метою конкурсу є залучення учнів у цікавий і пізнавальний світ математики. Гра цікава як призерам Всеукраїнських олімпіад, так і тим, хто лише починає засвоювати ази цієї чудової науки – математики.
  Особливість конкурсу полягає у тому, що ані переможців, ані переможених немає. Кожен знає, що це насамперед – особиста перемога!
   Конкурс «Кенгуру» має на меті не лише зацікавити студентів математикою, - це і спроба об’єднати навколо вирішення спільних проблем вчителів математики із різних областей України.
    Серед студентів нашого технікуму – 70 учасників конкурсу «Кенгуру» - 2017.
   Відмінний результат отримали 15 студентів СХМТ: Корнюшенко Б., Олійник В., Бірюченський О., Дроздов О., Цегельник В., Хохлов А., Чернобай М., Холодов Д., Ларченко М., Лєснов Д., Бриль Д., Сергєєв Д., Котонін П., Коробка В., Лисак Є.
   Вітаємо переможців, бажаємо наступних успіхів і перемог!
 1 вересня – День знань!  
   
 Сьогодні – 1 вересня – День знань! Це - свято для всієї студентської молоді, а особливо для студентів І курсу. Ще вчора, 31 серпня, у технікумі пройшов вечір «Будемо знайомі», де першокурсники познайомилися з адміністрацією технікуму, подивилися фільм «Запрошуємо в наш студентський світ» та концерт, підготовлений старшокурсниками. Радісно вітали організатори вечора наше молоде поповнення, бажали успіхів, активності, незабутнього студентського життя.
   І ось наші першокурсники струнко стоять у колоні зі студентами СНУ ім. В. Даля на площі Перемоги. Молодь привітала ректор університету Поркуян О.В., побажала доброго настрою, успіхів у навчанні, студентського оптимізму, дружби, єдності. Вона повідомила, що університету вже 97 років, і ось ці першокурсники будуть через 3 роки святкувати 100-річчя нашого славетного навчального закладу.
  Старшокурсники університету підготували захід «Посвята в студенти» з врученням короваю, символічної «Залікової книжки», «Студентського квитка». А на закінчення «Посвяти в студенти» в небо полетіли на щастя жовто-блакитні повітряні кульки.
  Радісні і схвильовані стояли студенти технікуму. І ось вони стали великою, дружньою, веселою, допитливою студентською родиною.     
Архів новин : січень-червень  2017
 
січень-червень  2016 вересень-грудень 2016 
серпень-грудень 2015 січень-травень 2014 вересень-грудень 2013
лютий-червень 2015 грудень - березень 2013 липень- грудень 2012
 травень - червень 2013 50 років СХМТ листопад-грудень 2011
січень - червень 2012 серпень-жовтень 2011
Електронні ресурси Класному керівнику                                                                                        
СЄЄРОДОНЕЦЬКИЙ ХІМІКО-МЕХАНІЧНИЙ ТЕХНІКУМ
 
ho - безкоштовний хостинг!