Світлана Талан, "Розколоте небо"
  27 листопада - День пам'яті жертв голодоморів 100-ті роковини від початку масового штучного голоду. Ця трагедія забрала життя мільйонів наших земляків.
 Дотепер ми не знаємо імен всіх, хто загинув від голодної смерті. Їх не називали героями, їм не ставили пам'ятників. Нас просто змушували про це забути.
  Але пам'ять не можна знищити. Щоб згадати про ці страшні часи відбулася літературна онлайн-зустріч з автором книги присвяченій трагедії Голодомору "Розколоте небо", Золотим письменником України, Світланою Талан та студентами груп ОП-ФБС-20, ІПЗ-АКТ-20. Зустріч допомогли організувати робітники міської публічної бібліотеки.

Дякуємо Вам пані Світлано за цю зустріч, за те що підвищуєте інтерес студентів до історії нашого народу та до сучасної української прози.
  Міжнародний день студента

кліп-поздоровлення
 
   ХХІ Всеукраїнський диктант національної єдності
     Викладачі та студенти нашого коледжу долучилися до всеукраїнського флешмобу – ХХІ Всеукраїнського диктанту національної єдності – акції єднання навколо рідної мови, участь у якій може взяти кожен охочий. Це чудова нагода перевірити свої знання з мови, дізнатися щось цікаве, замислитися над значущістю мови для нашого народу, взяти участь в становленні нової традиції.
          Автором тексту та читцем радіодиктанту цьогоріч став культовий український письменник Юрій Андрухович. Надзвичайно поетичний текст про старовинний парк зачаровував красою словесної палітри й, одночасно, захоплював в орфографічні й пунктуаційні пастки, змушував пригадувати норми українського правопису й враховувати індивідуальний стиль.

    
https://www.facebook.com/100029953599166/videos/2831760133715595/
     Всеукраїнський інтернет-конкурс «#StopFake»

Всеукраїнський інтернет-конкурс «#StopFake» - цікавий інтерактив для тих, хто прагне вдосконалити навички медіаграмотності та критичного мислення.

Цей конкурс допомогає навчитися розрізняти фейки та інші підступні види інформаційних повідомлень в інтернеті, а також — дізнатися захопливі факти про інформаційне суспільство та передумови його появи. 

Вітаємо переможців!

Дипломи ІІ ступеню -  Дацко Єлизар, Провозен Андрій (гр. АКТ-19),

Гавенко Павло, Жученко Кирило, Золотов Микита, Мельников Станіслав, Якименко Вадим (гр. ІПЗ-19).

Дипломи І ступеню -  Ситнік Нікіта, Хвостовець Кирило (гр. ІПЗ-19)

    Всеукраїнському конкурсі «Основи кібербезпеки»
З 1 по 5 листопада у коледжі проходив тиждень ЦК комп’ютерних та електронних технологій
 

З 1 по 5 листопада у коледжі проходив тиждень ЦК комп’ютерних та електронних технологій

Реформа освіти наголошує на розвитку інформаційно-цифрової компетентності. Вона передбачає впевнене і водночас критичне застосування інформаційно-комунікаційних технологій для створення, пошуку, обробки, обміну інформацією на роботі, в публічному просторі та приватному спілкуванні. Інформаційна й медіа-грамотність, основи програмування, алгоритмічне мислення, робота з базами даних, навички безпеки в Інтернеті та кібербезпека – це те, на що треба звертати увагу в сучасній освіті.

З метою формування інформаційно-цифрової компетентності шляхом актуалізації та закріплення знань, отриманих раніше з курсу «Інформатика» та власного досвіду студенти коледжу взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Основи кібербезпеки».

Вітаємо переможців!

І місце – Зарнадзе Олексій АКТ-19, Гноєвой Олег ТР-20

ІІ місце – Бондар Єгор ЕК-19

ІІІ місце – Куценко Бошдан ТР-20, Малолєтній Сергій ЕК-20, Хохлов Іван ЕК-20

    Всеукраїнському конкурсі «Безпека на дорозі

До Дня автомобіліста, 31 жовтня, викладачами спецдисциплін ЦК автомобільного транспорту було проведено низку заходів.

З метою підвищення рівня безпеки дорожнього руху та відповідальності учасників дорожнього руху в Україні, а також удосконалення знань з правил дорожнього руху студенти спеціальності «Автомобільний транспорт» взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Безпека на дорозі».


Вітаємо переможців!

ІІІ місце – Власенко Максим гр. АТ-19

Сертифікати отримали – Анциборенко Микита, Давидов Владислав, Доброрєз Ілля, Золотарьов Денис, Коломієць Данило, Сухарів Ілля.
   Тижні логістики
   З метою підвищення конкурентоспроможності майбутніх менеджерів у сфері логістики, формування необхідних компетенцій та обміну досвідом, викладачі коледжу взяли участь у «Тижні логістики». 
   Кафедрою логістичного управління та безпеки руху на транспорті СНУ ім. Даля з 1 по 5 листопада проводились наживо та онлайн відкриті лекції, круглий стіл, науково-практична конференція, які зацікавили викладачів, студентів університету і коледжу, а також представників бізнес-спільноти регіону.
   Всеукраїнський освітянський онлайн-марафон
    Що таке сталий розвиток? Яка має бути освіта задля сталого розвитку? Як застосовувати педагогіку емпауерменту задля сталого розвитку? Якими шляхами та методами краще залучати студентів до стійкого розвитку? Як мотивувати студентів та залучати їх до активних дій? Як сформувати у молоді навички та цінності необхідні для сталого майбутнього? Чи можливі партнерство та синергія в освіті?
  Відповіді на ці та інші питання викладачі коледжу отримали під час участі 18-21 жовтня у Всеукраїнському освітянському онлайн-марафоні «Сталий розвиток: від освіти до світу».

Протягом марафону педагоги також отримали:

 - вправи та інструменти для впровадження сталого розвитку в закладах освіти;
 - знання, які допоможуть побудувати стале майбутнє;
 - корисні матеріали для роботи сучасного викладача і формування у здобувачів освіти спільних для ключових компетентностей вмінь,
    визначених      частиною першою статті 12 Закону України "Про освіту";

   Освіта має бути одним з найбільших рушіїв змін у суспільстві. Освіта для сталого розвитку трансформує роль педагога. Самої передачі знань та ознайомлення з інформацією стає недостатньо; освітяни мають створювати умови, в яких студенти зможуть набувати знання самостійно та отримувати практичний досвід застосування цих знань. Студенти мають не просто пасивно сприймати знання, а вміти їх відшукувати, опановувати, аналізувати та ставити до них запитання. Вони мають навчитися висвітлювати та відстоювати свою точку зору, вміти приймати власні рішення та застосовувати отримані знання у своєму реальному житті.
   Всеукраїнський конкурс «Українське народознавство».
З 7 по 13 жовтня в коледжі проводився тиждень ЦК загальноосвітньої підготовки  
   

На сучасному етапі розвитку України народознавство є предметом, що формує особистість, навчає пізнавати і розуміти своє коріння, усну народну творчість, обряди, звичаї, традиції, народні символи, допомагає зберегти генетичну пам'ять нашого народу.

З метою підвищення рівень народознавчих знань, формування поваги до національної культури, пізнання духовних та матеріальних надбань українського народу студенти гр. ОП-21(пр) під керівництвом викладача Лебедєвої Н.Ю. взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Українське народознавство».

Вітаємо переможців!

І місце - Єрипалов Ярослав, Науменко Єлизавета

ІІ місце - Грядкіна Валентина

ІІІ місце - Зубченко Микита, Худзяк Вікторія

    «Бабусина скринька»
З 7 по 13 жовтня в коледжі проводився тиждень ЦК загальноосвітньої підготовки  
 

Наш народ має багату культуру, джерело якої складається з цінностей, надбаних попередніми поколіннями. З давніх-давен нам передається у спадок життєва мудрість, народні звичаї, обряди, традиції.

11 жовтня студенти гр. АТ-ГМБ-ХТ-20 відвідали обласну виставку декоративно-ужиткового мистецтва та нематеріальної культурної спадщини «Бабусина скринька».

Кожен з нас повинен усвідомити себе сам, пізнати своє етнічне коріння, знати свій народ, його історію, національну культуру, вивчати та зберігати неоціненні духовні скарби! 

І саме на нас покладено важлива місія передати все це нашим нащадкам, щоб не перервався зв'язок поколінь та збереглася генетична пам'ять нашого народу.Знання культури свого народу – це своєрідний орієнтир у складних процесах самопізнання, громадянського самовизначення, пошуках шляхів творчого самовираження.
   
     Всеукраїнський конкурс «Будьмо гідними!»
З 7 по 13 жовтня в коледжі проводився тиждень ЦК загальноосвітньої підготовки  
 

Повага до минулого та сьогодення Батьківщини, її надбань національної культури, щире емоційне переживання своєї приналежності до рідної країни, її історії, мови та традицій - це все прояв патріотизму і наш святий обов’язок.

З метою підвищення рівня сформованості національно-патріотичного світогляду, зацікавлення до вивчення минулого та сьогодення нашої Батьківщини, ознайомлення з відомими історичними постатями, студенти під керівництвом викладача Дятлової З.В. взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Будьмо гідними!»

Вітаємо переможців: Резник Дмитро, Мурадов Самір Ревун Євген  з гр. ІПЗ-АКТ-20, та Сіротін Антон, Воробйов Владислав, Кучеренко Владіслав Губанов Андрій з гр. ІПЗ-21.

    Тиждень ЦК загальноосвітньої підготовки
З 7 по 13 жовтня в коледжі проводився тиждень ЦК загальноосвітньої підготовки  

 
  З 7 по 13 жовтня в коледжі проводився тиждень ЦК загальноосвітньої підготовки
  7 жовтня, до Дня художника, студенти коледжу стали учасниками віртуального вернісажу з картин художників нашого міста. А в продовження вони познайомилися з творчістю члена Національної спілки художників України, художником - графіком Романовим Борисом Миколайович. Борис Романов зумів розповісти і показати весь процес створення графічної мініатюри - екслібриса.

докладніше тут
 
    Всеукраїнському конкурсі «Я пізнаю світ»
З 7 по 13 жовтня в коледжі проводився тиждень ЦК загальноосвітньої підготовки  
 

Наукове розуміння природи та сучасних технологій, а також здатність застосовувати його в практичній діяльності є дуже важливою складовою освітнього процесу. Уміння застосовувати науковий метод, спостерігати, аналізувати, формулювати гіпотези, збирати дані, проводити експерименти, аналізувати результати – це основа успішної особистості.

З метою поглиблення знань з географії, розширення кругозору та вихованню свідомого ставлення до навколишнього середовища студенти гр. АТ-ГМБ-ХТ-20 під керівництвом викладача Сімєон В.В. взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Я пізнаю світ».

Вітаємо переможців!

І місце – Білан Єгор, Івахно Максим, Колєснік Костянтин

ІІ місце – Квасов Данило

    екскурсія-лекція у Музеї бойової слави 
 З 7 по 13 жовтня в коледжі проводився тиждень ЦК загальноосвітньої підготовки  
           
Протягом тижня викладачі історії проводили для студентів екскурсії-лекції у Музеї бойової слави до Дня українського козацтва.
    Проєкт USAID “Економічна підтримка Східної України
        Проєкт USAID “Економічна підтримка Східної України” та Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля підписали грантову угоду “Підтримка дистанційного навчання для СНУ ім. В.Даля” з метою організації більш ефективного та цікавого освітнього процесу в режимі дистанційного навчання. 50 викладачів університету та коледжу взяли участь у двомісячному навчальному тренінгу «Базовий курс з Adobe Premiere Pro». Під час навчання викладачі використовували обладнання та програмне забезпечення для відеоконференцій та запису, яке було отримано у рамках зазначеного гранту. Відтепер викладачі мають навички монтажу відеоконтенту, які застосовуватимуть при створенні професійних відеоматеріалів навчального та профорієнтаційного характеру.
       5 жовтня відбулась онлайн зустріч грантодавців проєкту "Підтримка дистанційного навчання СНУ ім.В.Даля" з прямими бенефіціарами - викладачами та студентами університету та коледжу. Під час зустрічі обговорювалися питання ефективності наданого обладнання під час дистанційного навчання. Обидві сторони зійшлись в одному: дистанційне навчання за допомогою наданого обладнання та програмного забезпечення проходить зручно і високоякісно, а система в цілому – зрозуміла й прозора.
   Семінар для викладачів коледжу
  З метою інтеграції в інформаційно-освітнє середовище Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля та підвищення якості навчання й активності студентів в межах освітнього процесу, 16 вересня відбувся семінар для викладачів коледжу на тему: «Впровадження системи LMS Moodle в педагогічну практику коледжу».
   На семінарі було розглянуто основні засади створення електронного курсу дисципліни у системі Moodle для змішаного та дистанційного навчання. А також розглянуті основні положення академічної доброчесності при роботі у системі Moodle.

    Увага! На горизонті НЛО: нові літературні об'єкти
   Багато людей визнають користь читання книг і важливість цього заняття для розвитку особистості. Однак спостереження показують, що читаючих людей з кожним роком стає все менше.  
  Саме цей парадокс послужив стимулом для проведення серед студентів коледжу огляду сучасної художньої літератури: "Увага! На горизонті НЛО: нові літературні об'єкти".
  На зустріч зі студентами коледжу були запрошені працівники Сєвєродонецької публіцистичної бібліотеки.. Головним напрямком бібліотечної діяльності є створення у молоді позитивної думки про читання. Адже більшість користувачів є активними споживачами комп'ютерних продуктів. Вони орієнтовані більшою мірою на сприйняття не вербальної, а віртуальної інформації. Тому бібліотечні працівники докладають максимум зусиль, щоб привернути їхню увагу, викликати бажання взяти в руки книгу.
    «Українські студенти за свободу»

Сєвєродонецький політехнічний фаховий коледж - це навчальний заклад сучасного рівня, який впевнено крокує в ногу з сьогоденням. Навчання в нашому коледжі – це не тільки отримання міцних професійних знань, а й здатність особистості до навчання протягом усього життя, вивірений шлях до гідного вступу молодих людей в самостійне життя.

Так, випускник нашого коледжу – Анікєєв Микита - 20-24 серпня на березі Київського моря брав участь у V Ювілейній Програмі Лідерства, яка стала наймасштабнішим заходом за всю історію існування.

Програма лідерства - це основний освітній проєкт організації «Українські студенти за свободу».

   Його метою є навчити та об’єднати майбутніх українських лідерів у сферах політики, економіки та бізнесу, які поділяють ідею свободи як найвищої цінності. Участь у програмі – це унікальна можливість просувати ідеї свободи та розвивати лідерські навички. А після неї ви зможете проявити свій потенціал, реалізовуючи власні ідеї у своєму місті.

В авторському онлайн-курсі «Свобода 101» взяли участь 250 людей, з-поміж яких було 70 менторів та студенти з усіх областей України, а також — представники Республіки Білорусь та Молдови, які поділилися своїм досвідом змінотворства.

Протягом п’яти днів учасники мали змогу поринути у шалену атмосферу нетворкінгу, навчання та життя на природі. Всі отримали персонального ментора — людину, яка протягом року буде допомагати їм досягати своїх цілей та організовувати проєкти. Учасники познайомились з топовими українськими та закордонними спікерами – політиками, економістами, підприємцями, філософами та іншими знаними експертами та відвідали лекції за інтересами. Удень на учасників чекали лекції та воркшопи, а увечері – музика, кінопокази, ігри та розмови з однодумцями біля багаття.

Попереду у наших випускників ще багато нових досягнень та нескорених вершин. Тож бажаємо їм розбудовувати нашу країну, втілювати нові ідеї у життя і спільно творити зміни в Україні! Для нас найголовнішим є ваше бажання вчитись та змінювати Україну на краще!

  1  вересня 
1 вересня першокурсники ВСП «Сєвєродонецький політехнічний фаховий коледж СНУ ім.В.Даля» разом зі студентами СНУ ім. В. Даля були присутні на площі Перемоги де їх привітала ректорка університету Поркуян О.В., побажала доброго настрою, успіхів у навчанні, студентського оптимізму, дружби, єдності.                                                                  
  З днем знань!

Архів новин :   
вересень-грудень 2018 
вересень-грудень 2017 
січень-червень  2021 вересень-грудень 2016  серпень-жовтень 2011
вересень-грудень  2020 січень-травень 2014 вересень-грудень 2013
січень-червень  2020 грудень - березень 2013 липень- грудень 2012
вересень-грудень 2019  50 років СХМТ листопад-грудень 2011
січень-червень  2019

ВСП «Сєвєродонецький політехнічний фаховий коледж СНУ ім.В.Даля»

ho - безкоштовний хостинг!